arrow

SAYFA DETAY

Hakkimizda


Seçkin ve güvenilir konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş inşaat firmasıyız.

YAĞDIRAN İnşaat'ı  benzerlerinden ayıran temel özelliklerinden biri verdiği sözün arkasında duran, yapacağı projelerde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara müşteri memnuniyetine son derece önem vermesi ve özenli
yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce kaliteli ve rahat edebilecek mekanlara yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

YAĞDIRAN İnşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, güvenirli bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Müşteriden aldığımız güvenle kazandığımız her kuruşun hesabını verebilecek hakederek mutlu olabilecek yapıya sahibiz. Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve satıştan sonrada hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

 

clock  Tarih:2013-07-29   eye  Gösterim: 1,566  
Bookmark and Share